SERDAR BARUT PR AJANSI, MARKALAR İÇİN MÜKEMMEL ÇÖZÜMLER ÜRETİYORGenç işadamı Serdar Barut kurduğu PR Ajansı ile büyümek isteyen şirket ve işletmeler için önemli hizmetler gerçekleştiriyor. PR Ajansı, kurum kimliği oluşturarak bunu sürekli ve gelişen bir yapıya oturtmak, doğru kitleye mesajlarımızı iletmek, kurum imajına uygun iletişim stratejilerini belirlemek, kurumun sektöründe öncü olmasını sağlamak, gündem ve lider iletişimi ile marka bilinirliğini artırmak için çalışmalara imza atıyor. Genç İşadamı Barut, bugün yüzde 86’sı, 5.8 milyardan fazla insanın cep telefonu ve yüzde 30’u, 2 milyardan fazla insanın da internet kullandığını söyledi. Barut, “Dünyada markanız yolculuğunun neresinde olursa olsun rekabetin enformasyon yönetilebilirliği üzerinde belirlendiğine inanıyoruz. Hiç olmadığı kadar hızlanmış bugünün iş süreçlerinde markanızı yaratıcılık, teknoloji ve medya ile çok daha değerli, paylaşılabilir ve özel hale getiriyoruz. ” dedi.

Yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi veren Serdar Barut, yaptıkları çalışmaları şöyle özetledi.

4K Ultra HD Tanıtım Filmi Çekimi
Günümüzde vizyon sahibi firmalar için önemli bir gereksinim haline gelen kurumsal tanıtım filmi ile firmanızın genel yapısı, işleyişi, hizmet alanları ve dinamikleri hakkında iletmek istediğiniz mesajları en kolay ve etkili biçimde yansıtıp müşterilerinizin zihninde Jrmanızla ilgili net bir resim oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Kurumsal İletişim Danışmanlığı
Ana hedeferimiz kurum kimliği oluşturarak bunu sürekli ve gelişen bir yapıya oturtmak, doğru kitleye mesajlarımızı iletmek, kurum imajına uygun iletişim stratejilerini belirlemek, kurumun sektöründe öncü olmasını sağlamak, gündem ve lider iletişimi ile marka bilinirliğini artırmak.

Medya İletişimi
Kurumun iletişim hede(eri doğrultusunda medya planı oluşturmak, kurumun mesajlarını medya organları ile paylaşmak, kurum ve medya arasındaki iletişimi sürekli kılmak, medya mensuplarına yönelik projeler geliştirmek, raporlama ve analiz yapmak.

Pazarlama İletişimi
Pazarlama iletişiminde ana hedeJmiz satış ve pazarlamaya yönelik ikna edici iletişim stratejileri oluşturarak, destekleyici projeler üretmek ve bilinçlendirme kampanyaları düzenleyerek marka bilinirliği artırmak.

Algı Yönetimi
Hedef kitlenin kültür ve değerlerine uygun düşen yönetimi gerçekleştirmek Marka kimliğine uygun olarak, hedef kitlenin sempatisini kazandıracak çalışmalar organize etmek.

Sosyal Medya İletişimi
Yeni çağın en güçlü iletişim aracı sosyal medyada, marka ile hedef kitle arasındaki iletişimi sağlayarak, marka kimliğine uygun olarak müşterilerle dijital ortamdaki birlikteliğin yönetilmesi.

Kriz Yönetimi
Kriz İletişimi Kurum için kriz çıkmadan önce potansiyel krizlerin belirlenerek önlem alınması. Kriz İletişim Planının hazırlanarak kurum itibarı için gerekli çalışmaların yapılması.