Süleymanpaşa karış karış dezenfekte ediliyor 

Süleymanpaşa Belediyesi Korona virüsü salgını ile mücadelede hız kesmiyor. Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Çınar’ın talimatıyla özel olarak oluşturulan dezenfeksiyon ekipleri, belediye hizmet binaları dâhil olmak üzere tüm kamusal alanlarda özel bir çalışma başlattı.

Süleymanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğünün titizlikle yürüttüğü arındırma çalışmalarının yanı sıra özel ekipler de işlek cadde ve yollarda, kamu binaları ve vatandaşların yoğun kullandığı alanlarda ekstra dezenfeksiyon çalışmaları gerçekleştiriyor.

ÇINAR BAŞKAN YÜKSEL’E SUNUM YAPTI

Süleymanpaşa Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan ekipler, durmaksızın arındırma çalışmalarını sürdürerek Süleymanpaşa’da salgının yayılma hızını geriletmek için faaliyet gösteriyor.

Başkan Yardımcısı Sabri Çınar, özel dezenfeksiyon ekibiyle birlikte Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’e bir sunum yaparak çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu. Yüksel, çalışmaları dikkatle takip ettiğini belirterek başarılı çalışmaların devamını diledi.

YÜKSEL: “HEP BİRLİKTE BU SALGINI ŞEHRİMİZDEN DEFEDECEĞİZ”

Vatandaşlara da çağrıda bulunan Başkan Yüksel, salgından korunmanın en etkili yolunun alınacak olan kişisel tedbirler olduğunu bir kez daha hatırlatarak, “Maske, mesafe ve temizlik kurallarına sıkı sıkıya riayet etmek durumundayız. Aşı ve tedavi yöntemlerinin devreye gireceği güne kadar kişisel tedbirlerimizi en dikkatli şekilde uygulamalıyız. Allah’ın izniyle hep birlikte bu salgın belasını şehrimizden ve ülkemizden elbirliği ile defedeceğiz,” diye konuştu.