TEKİRDAĞ SAHİL DOLGU ALAN 3. ETAP PROJESİNDE DÜĞMEYE BASILDITekirdağ Büyükşehir Belediyesi, şehrin çevresini güzelleştirmeye ve vatandaşların aktif bir şekilde kullanabileceği sosyal alanları hizmete sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda Süleymanpaşa ilçesinde bulunan Sahil Dolgu Alan 3. Etap Projesine yakın zamanda başlanacak.

Başkan Albayrak: “Vatandaşlarımıza Şimdiden Hayırlı Olsun”

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak da Sahil Dolgu Alanı 3. Etap Projesine ait çalışmaların başlayacağı Özgürlük Parkı ve Eski Lunapark alanında incelemelerde bulunarak yetkili personellerden proje hakkında bilgi aldı. Vatandaşlara kent yaşamı içerisinde doğal alanlar sunarken aynı zamanda şehrin çehresini güzelleştiren çalışmalara imza attıklarını belirten Başkan Albayrak, “ Sahil 3. Etap yenileme ve düzenleme çalışmalarımızın tamamlanmasının ardından sahil alanımızın aktif ve sosyal alanları daha da genişleyecektir. Vatandaşlarımıza şimdiden hayırlı olsun” dedi.

Sahil Dolgu Alan 3. Etap Projesi’nin tamamlanması ile birlikte Süleymanpaşa İlçesine yakışır bir Kaykay Pisti, Basketbol Sahaları, Çocuk Oyun Alanı, Fitness Alanı, Bisiklet Yolu, Yeşil Alanlar, Dinlenme ve Oturma Alanları vatandaşların hizmetine sunulmuş olacak.